Нацбанк про нюанси заповнення касових ордерів
Нацбанк у листі від 14.09.2016 р. №50-0004/77077 нагадує, що на сьогодні порядок ведення касових операцій для підприємств і організацій визначено у Положенні №637. Це Положення визначає порядок ведення касових операцій юридичними особами (крім банків) незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичними особами, які здійснюють підприємницьку діяльність, а також форми касових документів, що застосовуються ними. Типові форми касових документів наведені у додатках до Положення.
Ведение бухгалтерского учета для юридических лиц

Ведение бухгалтерского учета для юридических лиц. Услуги бухгалтера - Ведение бухгалтерского учета дл...
Кадровый аутсорсинг

Каждый бизнес направлен на прибыль, а мы - на своевременную помощь клиентам! Наша команда ответственных специалистов на условиях полной конфиденциальности возьмет под четкий контроль решение вопросов: p>
Відповідно до норм п’ятого абзацу п. 3.10 глави 3 Положення у касових ордерах, які оформляються на загальну суму проведених підприємством касових операцій (видача готівки за видатковими відомостями, спеціальними платіжними засобами, здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в касі тощо), реквізит «Одержав» (видаткового касового ордеру) або «Прийнято від» (прибуткового касового ордеру) не заповнюється.
У разі приймання від фізособи до каси підприємства готівки за прибутковим касовим ордером у рядку «Прийнято від» касового ордеру зазначається прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, яка отримує товар (роботи, послуги), що відповідає вимогам законодавства України.
Похожие записи

Какие установлены сроки по уплате и представлению расчета налога с владельцев транспортных средств и других самоходных машин и механизмов в 2000 году?
24.01.2000

Предприятие в 1998 г. приобрело оборудование в Германии для собственных нужд, расплатилось предприятие частично, осталась кредиторская задолженность. В 20001 г. предприятие это оборудование использовать не будет. Германская фирма готова купить его за сумму задолженности. Можно ли провести взаимозачет по данным валютным отношениям с нерезидентом?
13.11.2000

ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ЗА НЕСВОЕВРЕМЕННОЕ ПРЕДСТАВЛЕНИЕ РЕЕСТРА НАЛОГОВЫХ НАКЛАДНЫХ
26.02.2014