Який порядок проведення через РРО попередньої оплати за допомогою платіжних систем
ГУ ДФС в Одеській області в листі від 22.09.2016 р. № 2094/10/15-32-14-06-08 розглянуло питання щодо порядку проведення через РРО попередньої (авансової) оплати за допомогою платіжних систем за:
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
- товари (автомобілі, запчастини до автомобілів);
- послуги ремонту автомобілів.
Так, відповідно до п.п. 1 і 11 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР, суб’єкти господарювання, котрі здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані:
- проводити розрахункові операції на повну суму купівлі (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані в установленому порядку й переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій;
- проводити розрахункові операції через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування, цін товарів (послуг) й обліку їх кількості.
Зважаючи на викладене вище, розрахункові операції в разі проведення розрахунків за попередню (авансову) оплату за товар (послугу) проводяться через РРО із зазначенням у касовому чеку «передоплата товарів» або в разі проведення розрахунків за відстроченим платежем повинні проводитися через РРО з використанням режиму попереднього програмування «погашення кредиту».
Остаточний розрахунок у готівковій формі та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) за товар (послугу) має бути проведений через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування, цін товарів (послуг) й обліку їх кількості.
Array
Cхожі статті
Реквізити податкових накладних повинні відповідати показникам первинних документів
17.03.2017
Про отримання квитанцій про прийняття електронних документів
22.06.2017
Особливості реєстрації розрахункової книжки
22.09.2016