Хто може сплатити податки та збори замість платника податків
Представниками платника податків визнаються особи, які можуть здійснювати представництво його законних інтересів і ведення справ, пов’язаних зі сплатою податків, на підставі закону або довіреності. Довіреність, видана платником податків — фізичною особою на представництво його інтересів та ведення справ, пов’язаних зі сплатою податків, має бути засвідчена відповідно до чинного законодавства.
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Представник платника податків користується правами, установленими ПКУ для платників податків.
В індивідуальній податковій консультації від 24.05.2017 р. № 343/6/99-99-17-01-15/ІПК фіскали підкреслили, що сплата податку чи збору здійснюється платником податку безпосередньо, а у випадках, передбачених податковим законодавством, — податковим агентом або представником платника податку.
Тобто грошове зобов’язання або податковий борг платника податків за податками та зборами може погасити інший суб’єкт господарювання або фізична особа (у тому числі засновник, директор тощо) за умови, якщо такий суб’єкт господарювання або фізична особа є податковим агентом або представником платника податку.
Водночас якщо сума грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків була погашена іншим суб’єктом господарювання (юридичною особою, фізичною особою — підприємцем або фізичною особою), то сплачена сума включається до складу загального оподатковуваного доходу платника податків, за якого було сплачено грошове зобов’язання чи борг.
При цьому нормами чинного законодавства не передбачено відповідальності в разі погашення суми грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків іншим суб’єктом господарювання.
Array
Cхожі статті
Щодо визначення об’єкта оподаткування податком на прибуток господарських операцій при переході підприємства зі спрощеної системи оподаткування на загальну
26.09.2016
Звітність новоствореного підприємця
10.10.2017
Торгівля алкоголем через Інтернет-магазин заборонен
03.11.2016