Як заповнити розрахунок коригування на зменшення компенсаційних податкових зобов’язань
Складаючи розрахунок коригування до зведеної податкової накладної на компенсаційні податкові зобов’язання (згідно з п. 198.5 ПКУ), платник податку має зазначати:
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
- у графі «Отримувач (покупець)» — власне найменування (П.І.Б.);
- у рядку «Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)» — умовний ІПН, який був указаний у податковій накладній, що коригується («400000000000» або «600000000000»);
- у графі 2 «причина коригування» розділу Б — використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності (переведення невиробничих необоротних активів до складу виробничих необоротних активів) по операціях, на які нараховані зобов’язання відповідно до п. 198.5 ПКУ;
- у графі 3 «номенклатура товарів/послуг постачальника» розділу Б — дату складання та порядковий номер податкової накладної, складеної на такого платника податку в разі постачання йому товарів/послуг, необоротних активів, за якими він визначив податкові зобов’язання відповідно до п. 198.5 ПКУ.
Кількісні та вартісні показники, щодо яких відбувається коригування, заповнюються зі знаком «-». Інші графи заповнюються без особливостей.
Показники такого розрахунку коригування відображаються в рядку 7 податкової декларації з ПДВ і включаються до розрахунку загальної суми податкових зобов’язань за відповідний звітний податковий період.
Array
Cхожі статті
За яких умов ДФС може відмовити в реєстрації податкової накладної чи в прийнятті декларації з ПДВ
28.09.2017
Які необхідні документи для перенесення правонаступнику інформації стосовно сальдо розрахунків юридичної особи зі сплати платежів у разі припинення такої юридичної особи шляхом її реорганізації
22.02.2019
Річна звітність «спрощенця» першої та другої групи: заповнюємо разом
25.01.2017