ДФС про порядок заповнення платіжних документів на оплату податків і зборів
Звертаємо Вашу увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДФС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Для того, щоб сплачена Вами сума відобразилася саме у Вашій ІКП, необхідно чітко дотримуватись вимог наказу Міністерства фінансів України від 12.08.2015 р. № 666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів» (далі — Порядок 666). В цьому Порядку в доступній формі, з прикладами описано як правильно заповнювати поле платіжного документа «Призначення платежу».
Важливо! Саме поле «Призначення платежу» в першу чергу використовується ІС «Податковий блок» для ідентифікації платника податку та занесення сплаченої суми до його ІКП. В разі некоректного заповнення Вами цього поля сплачена сума буде обліковуватись як нез’ясована, а у Вашій ІКП може виникнути податковий борг, на який у свою чергу нарахуються пеня та штрафні санкції за несвоєчасну сплату. Навіть у разі встановлення належності Вам сплаченої суми, її можна буде занести до Вашої ІКП тільки поточною датою. За період існування податкового боргу в ІКП буде нараховано пеню та штрафні санкції у відповідності до чинного законодавства.
Коректно заповнене поле «Призначення платежу» повинно виглядати так:
*;101;1111111111;текст призначення в довільній формі;;;
* — обов’язковий символ
; — обов’язковий символ
101 – код виду сплати відповідно до Порядку 666 (у прикладі – для добровільної сплати)
; — обов’язковий символ
1111111111 – код платника (ЄДРПОУ для юридичної особи, І.П.Н. для фізичної). Саме в ІКП платника з цим кодом буде зарахована сплачена сума.
; — обов’язковий символ
Врахуйте це при заповненні платіжних документів (в тому числі й через банківські термінали) та вимагайте від операторів банків, поштових відділень коректного заповнення вказаного поля.
Array
Cхожі статті
Орендар продав обєкт нерухомості, але не переуклав договір оренди держкомунземлі: чи може він не платити орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності?
13.02.2019
Уряд ухвалив законопроект щодо запровадження податку на виведений капітал
09.10.2017
Чи може ФОП реалізовувати технічно складні побутові товари з оплатою в безготівковій формі, а решту товарів за готівку без РРО?
31.05.2017