Як ДФС перевірятиме платників податків у 2017 році
ДФС видало лист від 17.01.2017 р. № 1005/7/99-99-14-03-03-17, у якому міститься стислий огляд змін по перевірках у 2017 році.
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Передусім нагадаємо, що мораторій на перевірки ДФС на 2017 рік не подовжено.
1. Рішення про проведення документальної планової, позапланової та фактичної перевірки може прийматися не лише керівником органу ДФС, а також його заступником або вповноваженою особою.
2. Збільшено з 15 до 90 календарних днів строк, протягом якого під час отримання заяви зі скаргою від покупця контролюючий орган зобов’язаний провести документальну перевірку продавця з урахуванням вимог, установлених пп. 78.1.9 ПКУ, для з’ясування достовірності й повноти нарахування ним зобов’язань із податку за такою операцією (п. 201.10 ПКУ).
3. За умови недопуску посадових осіб до виїзної документальної перевірки невідкладно складається у 2-х примірниках акт, що засвідчує факт відмови, із зазначенням заявлених причин відмови, один примірник якого вручається під підпис, одразу після його складання, платнику податків і/або вповноваженій особі платника податків. Посадова (службова) особа платника податків (його представник чи особа, яка фактично проводить розрахункові операції) має право надати свої письмові пояснення до складеного контролюючим органом акта. У разі відмови від підписання такого акта посадовими особами контролюючого органу складається акт, що засвідчує факт відмови в отриманні акта й/або наданні письмових пояснень до нього (п. 81.2 ПКУ).
4. Уточнено порядок обчислення строків для надання заперечення на акт (довідку) про результати перевірки та копій документів до нього — з наступного дня за днем отримання акта (довідки), збільшено строк їх розгляду з 5-ти до 7-ми робочих днів, а також строк для повідомлення контролюючим органом про місце й час проведення розгляду заперечення — із 2-х до 4-х робочих днів до дня їх розгляду (п. 86.7 ПКУ).
Array
Cхожі статті
Щодо оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором доходу, отриманого платником податку внаслідок відступлення права вимоги
15.08.2017
ВИДАТКОВА НАКЛАДНА: ДЕТАЛІ ЗАПОВНЕННЯ Частина 1
12.12.2016
Щодо порядку оплати роботи лікаря, направленого для супроводження та роботи у дитячому закладі оздоровлення
12.09.2016