Щодо самостійного виправлення помилок у розрахунку за ф. № 1ДФ
Якщо податковий агент самостійно виправляє помилку, яка призвела до зменшення податкового зобов’язання з ПДФО і військовому збору, то він повинен на суму несвоєчасно сплаченого податку нараховувати пеню згідно зі ст. 129 ПКУ, інформує ЛІГА:ЗАКОН.
Кадровий аутсорсинг

На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3

Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері

Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Крім того, якщо податковий агент самостійно на основі здійсненого перерахунку, який проводився відповідно до п. 169.4 ПКУ, виявляє помилки щодо нарахованого (перерахованого) військового збору і вносить відповідні зміни до податкового розрахунку за формою № 1ДФ, то такий податковий агент повинен сплатити штраф в розмірі 510 грн (при повторному порушенні — 1020 грн), оскільки перерахунок проводиться виключно для визначення правильності оподаткування ПДФО.
Одночасно уточнюючий податковий розрахунок подається для коригування податкового розрахунку після закінчення терміну його подання. Такий податковий розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди.
Для проведення коригування в ф. № 1ДФ необхідно виключити рядок, в якому було допущено помилку. Для вилучення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації, потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 вказати «1» — на вилучення рядка.
Після чого для введення нового рядка з відображенням правильної суми податку потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 вказати «0» — на введення рядка.
Лист ДФС від 23.11.2016 р. № 20232/5/99-99-13-01-01-16
Array
Cхожі статті

Мінсоцполітики пропонує нові засоби протидії неофіційному працевлаштуванню
28.02.2019

Норму робочого часу на 2018 рік роботодавці повинні розраховувати самостійно
21.11.2017

Про оподаткування неприбуткових установ та організацій: питання та відповіді з «гарячої лінії»
25.10.2016