Про отримання квитанцій про прийняття електронних документів
Станом на 21.06.2017 р. всі звітні документи, що подані платниками податків, прийняті та оброблені у встановленому порядку. Датою та часом прийняття звітних документів в електронній формі (у разі позитивної другої квитанції) є дата та час, зафіксовані у першій квитанції.
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Крім того, повідомляємо, що через електронний сервіс «Електронний кабінет платника» платники мають можливість переглянути в режимі реального часу стан обробки звітності (режим «Перегляд звітності») та проведені операції в системах електронного адміністрування податку на додану вартість та реалізації пального (режими «СЕА ПДВ» та «СЕАРП»).
Останнім часом збільшився час автоматизованої обробки звітних документів, податкових та акцизних накладних, сервісних запитів та інших документів, поданих засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.
Така ситуація склалась у зв’язку з тим, що протягом квітня-червня 2017 року проводяться технічні та регламенті роботи в інформаційних системах ДФС, які пов’язані із тестовим режимом роботи системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Протягом зазначеного періоду здійснюється доопрацювання програмного забезпечення інформаційних, інформаційно-телекомунікаційних та інших систем ДФС.
Звертаємо увагу, що при відправленні електронних документів платник податків самостійно визначає кінцевий термін їх відправлення (враховуючи час на своєчасну доставку документів до органів ДФС у разі можливого пошкодження телекомунікаційного зв’язку або ненадходження першої квитанції). З метою попередження випадків несвоєчасного подання електронних документів ДФС рекомендує надсилати такі документи завчасно.
Array
Cхожі статті
Терміни подання заяви юридичними особами для обрання спрощеної системи оподаткування
01.03.2019
В ПН помилково не зазначено окрему товарну позицію. Податківці радять скласти «мінусовий» РК та нову ПН
09.04.2019
Чи впливає відмова реєстрації податкової накладної на визнання витрат у податковому обліку
09.11.2017