Пайовий внесок в розвиток інфраструктури міста: чи виникає тут об’єкт оподаткування ПДВ?
Позиція органів ДФСУ в даному питанні відносно стійка. Вони обґрунтовано вважають, що грошові кошти, сплачені замовником до місцевого бюджету як пайовий внесок на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, не є оплатою за поставку товарів/послуг, а тому не є об’єктом оподаткування ПДВ згідно вимог Податкового кодексу України.
Кадровий аутсорсинг

На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3

Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері

Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Більше того, фіскали також вважають, що відсутній об’єкт оподаткування і тоді, коли одна сторона договору про комплексну забудову сплачує компенсацію пайового внеску другій стороні договору.
Як приклад, таке роз’яснення було надане в ІПК від ГУ ДФС у Львівській області від 08.02.2019 р. №447/ІПК/12.1-10 ДФСУ. У ній фіскали стверджують: сума відшкодування (в грошовій формі) пайового внеску у розвиток інфраструктури міста, сплачена однією стороною Договору про комплексну забудову (забудовника) другій стороні зазначеного договору, не визначається як товари/послуги і не є об’єктом оподаткування ПДВ згідно вимог ПКУ.
Array
Cхожі статті

Про отримання квитанцій про прийняття електронних документів
22.06.2017

Чи обкладають ЄСВ компенсацію за невикористані відпустки?
27.02.2019

ДФСУ про оподаткування доходів підприємців
03.07.2017