У податковій накладній нема відмітки «Х» про імпорт: що робити? СБГ № 13 (2017) липень
«Справжня Бухгалтерська Газета»:
Ведення бухгалтерського обліку для юридичних осіб

Ведення бухгалтерського обліку для юридичних осіб Послуги бухгалтера - Ведення бухгалтерського ..
Кадровий аутсорсинг

Кожний бізнес спрямований на прибуток, а ми – на вчасну допомогу клієнтам!Наша команда відповідальних фахівців на умовах повної конфіденційності візьме під чіткий контроль вирішення питань щодо:
Ця проблема по різному впливатиме на дві сторони господарської операції. Якщо дану неточність побачить продавець, йому така помилка нічим не загрожує. Він визнає зобов’язання із ПДВ та заплатить. Навіть потенційна скарга на нього з боку покупця ніяких наслідків не матиме, оскільки позначка «Х» в графі 3.2 податкової накладної не є обов’язковим реквізитом документа відповідно до п.201.1 ПКУ.
Найбільше постраждає покупець. Помилка з одного боку не перешкоджає можливостям чітко ідентифікувати операцію. Але у контролерів може бути інше бачення. Зрештою для Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну України від 31.12.2015 р. № 1307 це реквізит є важливим: графу 3.2 заповнюють на всіх етапах постачання імпортного товару. Тому є ризик залишитися без ПК.
Тому йому доведеться домовлятися із продавцем про внесення змін до накладної. Це вбереже покупця від претензій фіскалів. Бо форма накладної вимагає заповнення граф, які визначають конкретний товар. Позначка в графі 3.2 свідчить про те, що він імпортний, а не виготовлений в Україні.
Cхожі статті

Законопроект 6489 захищає тіньовиків і не має права на існування
16.08.2017

Постанова ПФУ від 29.05.17 р. № 11-1 «Про Порядок обміну інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю»
21.06.2017

Чи повідомляти про суміщення посад завчасно
07.07.2017