У податковій накладній нема відмітки «Х» про імпорт: що робити? СБГ № 13 (2017) липень
«Справжня Бухгалтерська Газета»:
Кадровий аутсорсинг

На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3

Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері

Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Ця проблема по різному впливатиме на дві сторони господарської операції. Якщо дану неточність побачить продавець, йому така помилка нічим не загрожує. Він визнає зобов’язання із ПДВ та заплатить. Навіть потенційна скарга на нього з боку покупця ніяких наслідків не матиме, оскільки позначка «Х» в графі 3.2 податкової накладної не є обов’язковим реквізитом документа відповідно до п.201.1 ПКУ.
Найбільше постраждає покупець. Помилка з одного боку не перешкоджає можливостям чітко ідентифікувати операцію. Але у контролерів може бути інше бачення. Зрештою для Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну України від 31.12.2015 р. № 1307 це реквізит є важливим: графу 3.2 заповнюють на всіх етапах постачання імпортного товару. Тому є ризик залишитися без ПК.
Тому йому доведеться домовлятися із продавцем про внесення змін до накладної. Це вбереже покупця від претензій фіскалів. Бо форма накладної вимагає заповнення граф, які визначають конкретний товар. Позначка в графі 3.2 свідчить про те, що він імпортний, а не виготовлений в Україні.
Cхожі статті

Чи повинні платники єдиного податку третьої групи подавати декларацію навіть у разі відсутності доходу
19.04.2019

ПН не включено до податкового кредиту протягом 365 днів. Чи можна віднести її до податкового кредиту шляхом подання уточнюючого розрахунку?
01.06.2017

Щодо скорочення працівника передпенсійного віку
13.03.2019