За відсутність графіка відпусток на підприємстві слідує штраф
Відповідно до положень ч.ч. 4–5 ст. 79 КЗпП і ст. 10 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР, черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або вповноваженим ним органом за погодженням із виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, і доводиться до відома всіх працівників.
Кадровий аутсорсинг

На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3

Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері

Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником або вповноваженим ним органом, який зобов’язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за 2 тижні до встановленого графіком строку.
Відсутність на підприємстві (установі, організації) графіка відпусток є підставою для притягнення посадових осіб до адміністративної відповідальності за ст. 41 КпАП (штраф — від 30 до 100 НМДГ — від 510 до 1700 грн), що підтверджується судовою практикою.
Так, рішенням Гадяцького районного суду Полтавської області від 08.12.2016 р. у справі № 526/2477/16-п вказується: на підприємстві відсутній графік відпусток (під час перевірки не надано), чим порушено ч. 4 ст. 79 КЗпП щодо визначення черговості надання відпусток. Тож убачається склад адміністративного правопорушення, прописаного ч. 1 ст. 41 КпАП.
Array
Cхожі статті

За угодою сторін працівник може звільнитися і під час відпустки
07.12.2016

Основні фонди повертаються фізичній особі у разі її виходу з числа засновників: ПДВ-наслідки
03.04.2019

Роз’яснення щодо рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин
21.02.2019