Річний звітний період із податку на прибуток для сільгоспвиробників: як застосовувати
Податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, окрім випадків, передбачених п. 137.5 ПКУ, є календарні:
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
- квартал;
- півріччя;
- три квартали;
- рік.
Водночас податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. Податковий (звітний) період розпочинається з першого календарного дня податкового (звітного) періоду та закінчується останнім календарним днем податкового (звітного) періоду, крім виробників сільгосппродукції, визначеної ст. 209 ПКУ, які можуть обрати річний податковий (звітний) період, що розпочинається з 1 липня минулого звітного року та закінчується 30 червня поточного звітного року (пп. 137.4.1 ПКУ).
Зважаючи на те що згідно з пп. 4 п. 2 р. ХІХ ПКУ з 01.01.2017 р. ст. 209 ПКУ, яка регламентувала дію спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, утратила чинність, лишається відкритим питання щодо порядку застосування з 01.01.2017 р. виробниками сільгосппродукції «особливого» річного податкового (звітного) періоду. Як зазначає ДФСУ в індивідуальній податковій консультації від 31.05.2017 р. № 422/6/99-99-15-02-02-15/ІПК, відповідь на це питання буде надана після погодження з Мінфіном України.
Array
Cхожі статті
Яким чином в податковій накладній зазначати код товару згідно з УКТЗЕД при здійсненні операцій з постачання товарів в наборі (комплекті)
24.10.2017
ТОВ заборгувало засновнику: чи можна збільшити статутний капітал на суму боргу
03.04.2017
Норму робочого часу на 2018 рік роботодавці повинні розраховувати самостійно
21.11.2017