Підприємство самостійно визначає ступінь деталізації змісту операції в первинці
ВАСУ наголосив, що законодавство не містить норми, яка визначала б, наскільки детально потрібно зазначати зміст госпоперації в первинному документі.
Кадровий аутсорсинг
На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3
Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері
Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
Зважаючи на це, складені сторонами однотипові акти (тобто з однаковим описом операції), які не мають детального змісту наданих послуг, на думку суду, не є свідченням нездійснення операцій загалом. Адже чинне законодавство не містить положень, які б забороняли складати однотипові акти виконаних робіт.
Ба більше, як наголосили служителі Феміди, складання таких актів є звичайною практикою госпсуб’єктів. Це пов’язано з тим, що ступеня деталізації опису госпоперації в первинному документі законодавством не встановлено, а умовою документального її підтвердження є можливість на підставі сукупності документів (зокрема, договорів, додаткових угод тощо) зробити висновок про те, що витрати фактично зазнані.
Array
Cхожі статті
До якої суми доходу застосовується максимальна величина бази нарахування ЄСВ роботодавцем, який протягом місяця звільнив та прийняв найманого працівника на роботу
16.05.2017
Чи треба переглядати термін корисного використання ОЗ чи НМА у податковому обліку, якщо такий термін було переглянуто в бухгалтерському обліку?
10.02.2019
Як правильно розрахувати пеню у разі самостійного виявлення платником заниження податкового зобов’язання з ПДВ
03.04.2019