Куди подавати заяву на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку
ДФС у підкатегорії 107.09 системи «ЗІР»повідомила, що ФОП-єдинник, який виявив бажання отримати витяг із реєстру платників єдиного податку, повинен звернутися із запитом про отримання такого витягу до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.
Кадровий аутсорсинг

На будь-якому підприємстві незалежно від напрямку діяльності ведення кадрового обліку є трудомістким процесом. Необхідно постійно відслідковувати зміни в трудовому законодавстві та враховувати нововведення при веденні діловодства в частині особистих справ штатного персоналу установи, фірми, організації, компанії тощо
Акт виконаних робіт по формі КБ2 і КБ3

Акт виконаних робіт - це первинний документ підписується між Підрядником, які виконали будь-яку частину робіт за поточний місяць і Замовником.
Підготовка кошторисної документації для участі в тендері

Розробка кошторисної документації для участі в тендері виконується за обсягами робіт і з урахуванням вимог викладених в документації конкурсних торгів.
До затвердження відповідних форм запиту про отримання витягу та витягу з реєстру платників єдиного податку, подається заява на отримання витягу в довільній формі, на підставі якої видається тимчасовий витяг із реєстру платників єдиного податку.
Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін у реєстр (п. 299.9 ПКУ).
Cхожі статті

Як індексувати зарплату, якщо працівник працює в умовах неповного робочого часу?
25.01.2019

Чи зобов’язана ФОП платник ЄП у разі надання в оренду нерухомого майна застосовувати Методику визначення мінімальної суми орендованого платежу за нерухоме майно ФО?
03.04.2017

Відповідальність за несвоєчасне подання звітності про контрольовані операції: зміни – 2017
23.02.2017