Як знятися з обліку ФОПу, що припинив здійснення незалежної профдіяльності
Фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, знімаються з обліку після припинення такої незалежної діяльності, за наявності документально підтвердженої інформації відповідного державного органу, що реєструє таку діяльність або видає документи про право на заняття цією діяльністю (свідоцтва, дозволи, сертифікати тощо), і/або поданої до контролюючого органу за основним місцем обліку заяви за формою № 8-ОПП (пп. 2 п. 11.22 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. № 1588, далі — Порядок).
Ведення бухгалтерського обліку для юридичних осіб

Ведення бухгалтерського обліку для юридичних осіб Послуги бухгалтера - Ведення бухгалтерського ..
Кадровий аутсорсинг

Кожний бізнес спрямований на прибуток, а ми – на вчасну допомогу клієнтам!Наша команда відповідальних фахівців на умовах повної конфіденційності візьме під чіткий контроль вирішення питань щодо:
Своєю чергою, якщо фізична особа — підприємець, яка одночасно провадить незалежну професійну діяльність, припиняє здійснення лише незалежної професійної діяльності, то в Реєстрі самозайнятих осіб знімається ознака провадження незалежної професійної діяльності.
Нагадаємо
Підпунктом 4 п. 1 Пам’ятки для заповнення полів довідки за формою № 34-ОПП (додаток 2 до Порядку) указано, що для фізичної особи, яка зареєстрована як підприємець і при цьому провадить незалежну професійну діяльність, перед прізвищем, ім’ям і по батькові обов’язково вказується «Фізична особа — підприємець» та зазначається вид професійної діяльності, наприклад, «Фізична особа — підприємець, адвокат».
Підкатегорія 119.07 системи «ЗІР»
Cхожі статті

Чи вносять до звітності незареєстровані та податкові накладні з помилками
19.10.2017

За видачу готівкових коштів під звіт без звітування щодо раніше виданих коштів застосовується штраф
22.09.2017

Не отримали квитанцію про прийняття/неприйняття звіту. Чи можна надіслати звіт повторно?
01.03.2019