Що робити, якщо втратили особистий ключ електронного цифрового підпису
Якщо підписувач втратив (пошкодив) особистий ключ або забув пароль захисту особистого ключа, то він повинен звернутись до представництва АЦСК ІДД, в якому отримував послугу електронного цифрового підпису та повторно пройти процедуру реєстрації з одночасним поданням заяви на скасування посиленого сертифіката та пакету реєстраційних документів для відповідної категорії платника податків перелік яких визначено у розділі 5 Регламенту АЦСК ІДД. Нагадуємо, щ строк дії посилених сертифікатів відкритих ключів, отриманих від АЦСК ІДД, не перевищує двох років з моменту їх формування. Також слід зауважити, що платники податків мають можливість укласти договір про визнання електронних документів з органом ДФС у електронному вигляді.
Ведення бухгалтерського обліку для юридичних осіб

Ведення бухгалтерського обліку для юридичних осіб Послуги бухгалтера - Ведення бухгалтерського ..
Кадровий аутсорсинг

Кожний бізнес спрямований на прибуток, а ми – на вчасну допомогу клієнтам!Наша команда відповідальних фахівців на умовах повної конфіденційності візьме під чіткий контроль вирішення питань щодо:
Cхожі статті

Чи показувати в рядку «Військовий збір» ф. № 1ДФ дохід, нарахований підприємцю
21.12.2016

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування з I кварталу 2017 року повинна бути подана не пізніше 21 грудня 2016 року
16.12.2016

На яку дату виникають зобов’язання по ПДВ при експорті товарів?
25.01.2019