ЧИ МОЖНА ВИЗНАЧИТИ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ПЛАТНИКА ІЗ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ (ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ) ТА ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ В ОДНІЙ ДЕКЛАРАЦІЇ?
Технічно цього зробити не можливо. В одній декларації ви зможе розрахувати «податок» тільки за однією його складовою: платою за землю або орендою майна.
Ведення бухгалтерського обліку для юридичних осіб

Ведення бухгалтерського обліку для юридичних осіб Послуги бухгалтера - Ведення бухгалтерського ..
Кадровий аутсорсинг

Кожний бізнес спрямований на прибуток, а ми – на вчасну допомогу клієнтам!Наша команда відповідальних фахівців на умовах повної конфіденційності візьме під чіткий контроль вирішення питань щодо:
Такого підходу дотримуються та вимагають й органи ДФСУ. В категорії 112.05 ЗІР ними дано роз’яснення про те, що платник, який є одночасно платником земельного податку та орендної плати, має подати до органу ДФС за місцем знаходження земельної ділянки окремо податкову декларацію з плати за землю щодо земельного податку та окремо щодо орендної плати.
Нагадаємо, що згідно пп. 14.1.147 ПКУ плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Надходження до бюджету земельного податку та орендної плати обліковується за окремими кодами класифікації доходів бюджету.
Плюс в органах ДФС платнику, який одночасно є платником земельного податку та орендної плати, відкривають окремі інтегровані картки платника для обліку земельного податку та орендної плати. Тому платник, який є одночасно платником і земельного податку, і орендної плати, має подати до органу ДФС за місцем знаходження земділянки окремо податкову декларацію з плати за землю щодо земельного податку та окремо щодо орендної плати.
Cхожі статті

Ставки акцизного податку змінено
18.01.2017

Чи загрожує штраф за непроведення коригування середньої зарплати
23.09.2016

Як ПФУ, ДФС та Держпраці виловлюватимуть роботодавців, які порушують трудове законодавство? СБГ № 16 (2017) серпень
21.08.2017