Тренд

Опубліковано в БУХГАЛТЕРІЇ № 52 (1247) від 26 ГРУДНЯ 2016 рокуПеред вами останній цього року номер газети «Бухгалтерія». Цілий рік ми намагалися бути корисними і цікавими всім нашим читачам. Тож зараз настав час підбити ПІДСУМКИ-2016. Саме тому більшу частину сьогоднішнього номера присвячено найважливішим темам і подіям, які були предметом розмов читачів упродовж усього року. Ми нагадаємо про те, чим жила податково-бухгалтерська спільнота, та підкажемо, що, де і коли БУХГАЛТЕРІЯ про це писала (с.8).

Утім, ми усвідомлюємо, що сьогодні всі завмерли чекаючи на численні  «подарунки» від нормотворців у вигляді чергових реформ: податкової, трудової, документальної тощо. Оминути увагою ці «досягнення» нормотворчої думки  ніяк не можна  (с.45, 49, 51).

Наш перший січневий номер вийде одразу після новорічних та різдвяних свят. Його буде присвячено різноманітним бухгалтерським клопотам початку року та аналізу прийнятих 21 грудня 2016 року нововведень. У поточному номері (с.7) зроблено лише попередній анонс ПОДАТКОВИХ ЗМІН.

Безпосередньо текст ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ з усіма змінами, доповненнями та нашим «фірмовим» алфавітним покажчиком буде опубліковано в одному із січневих номерів нашої газети. Кодекс отримають усі передплатники газети у будь-якому комплекті. Втім, не виключається окреме придбання Кодексу (с.67).

Обіцяємо, що наступного року БУХГАЛТЕРІЯ й надалі триматиме читачів у курсі всіх податкових та бухгалтерських подій. Актуальні коментарі, статті, відповіді на злободенні запитання, всі найважливіші документи і листи  оперативно публікуватимуться на сторінках нашого видання.

Приємні сюрпризи Інтернет-користувачам піднесе наш сайт. Перетворення, які готуються, дадуть змогу читачам користуватися додатковими можливостями.

Наступного року продовжить роботу ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ, яка відразу стала популярною. Наші передплатники зможуть у визначені години та дні безкоштовно проконсультуватися з експертами, чий авторитет — поза сумнівом. Ну а поспілкуватися з нашими експертами наживо, як завжди, можна буде на численних СЕМІНАРАХ газети (с.68).

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Тепла і затишку у ваших домівках та серцях, миру, любові й добра!

До зустрічі наступного року!

Ваша БУХГАЛТЕРІЯ