Збірник систематизованого законодавства «Зовнішньоекономічна діяльність: облік, податки, обмеження»

15.02.2016 00:00


Зовнішньоекономічна діяльність

Інна Журавська, Олена Кушина, укладачі


Ведення зовнішньоекономічної діяльності вимагає від її учасників володіння досить широким спектром знань. Адже при здійсненні будь-яких господарських операцій з нерезидентами вітчизняні підприємства мають враховувати низку вимог та обмежень. Вони передбачені законодавством і стосуються, зокрема, оподаткування у сфері зовнішньоекономічної діяльності, митного контролю та валютного регулювання. Ті підприємства, які співпрацюють або планують співпрацювати з резидентами країн ЄС, повинні також брати до уваги положення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Для того, аби розібратися у різноманітті законодавчих вимог, які останнім часом ще й постійно змінюються, потрібно мати систематизований довідник, в якому можна знайти необхідну пораду. Саме тому БУХГАЛТЕРІЯ представляє збірник, в якому буде подано найактуальнішу інформацію з питань:

  • укладення зовнішньоекономічних договорів;
  • експортно-імпортного оподаткування та митного контролю;
  • проведення розрахунків з нерезидентами;
  • відображення зовнішньоекономічних операцій у бухгалтерському та податковому обліку;
  • уникнення подвійного оподаткування.

У збірнику поряд з нормативно-правовими документами планується опублікувати актуальні роз’яснення контролюючих органів та аналітичні матеріали з конкретними прикладами і рекомендаціями фахівців. Збірник буде корисним усім суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності.