Побудова конкурентоздатної на світовому рівні галузі шляхом використання інновацій і модернізації

08.02.2018 12:14 

Машинобудівний сектор робить значний внесок в економіку України, що становить близько 10% ВВП. Він виготовляє машини і оснащення практично для усіх видів виробничої діяльності: гірничо-шахтне устаткування, устаткування для енергетики і турбіни, сільськогосподарську техніку, нафтогазове устаткування, будівельну техніку і крани, устаткування для суднобудування, автомобілебудування, авіабудування, рейкового транспорту, оборони, великовантажного автотранспорту.

Уряд визнає важливість цього сектору як великого працедавця, експортера і центру для інновацій, підкреслюючи свою рішучість створювати ділове середовище, яке стимулюватиме інвестиції в модернізацію машинобудівної галузі.

Український форум машинобудування та інжинірингу  організований Strategy Council, надасть вам унікальну платформу, де можна почути і зустріти усіх ключових зацікавлених суб'єктів цього сектору, зокрема:

  • Високопосадовців національного і місцевого рівнів, які викладуть скоординовані стратегії підтримки і стимулювання інвестицій у цей сектор.
  • Вищих керівників провідних українських груп машинобудівних компаній з усіх підгалузей промисловості, які викладуть свої стратегії розвитку та інвестиційні програми.
  • Керівників і регіональних менеджерів відділень найбільших багатонаціональних індустріальних концернів, які обговорять перспективи створення місцевого виробництва та умови для їх втілення в життя.

Учасники використовують цей стратегічний форум для обговорення наступних важливих питань:

  • Місце України на глобалізованому ринку, нові можливості і проблеми. Визначення і захоплення ринкової частки на ключових експортних ринках.
  • Промислова революція 4.0 - вплив поширення цифрових технологій, автоматизації управління і обробки інформації на машинобудівну галузь.
  • Підвищення ефективності виробництва – запровадження передового досвіду, методів і процесів економного виробництва.
  • Визначення вітчизняних і міжнародних джерел коштів для інвестицій у нові технології та модернізацію.
  • Інвестування в ресурси наукових досліджень і розробок. Створення місцевих центрів передового досвіду і професійної компетентності.
  • Створення належного бізнес-середовища для конкурентоздатної виробничої бази: відповідне законодавство, кваліфіковані кадри, інновації, доступ до фінансування, ефективні ланцюжки постачання і інфраструктура.
  • Перспективи для спільних підприємств між флагманами національної промисловості і глобальними гравцями.

Детальна програма і реєстрація за посиланням: http://strategy-council.com/uk/events/ukrainskij-forum-masinobuduvanna-ta-inziniringu/

Контактні особи:

Стівен Батлер, Керуючий партнер (зміст програм, склад груп спікерів і розвиток бiзнесу, партнерська взаємодія з корпоративними спонсорами, реєстрація делегатів та інформаційні запити), + 44 (0) 20 8979 6978, stephen.butler@strategy-council.com

Ольга Стефанцова, Директор з маркетингу (співпраця з засобами масової інформації, галузевими асоціаціями та акредитація преси), olga.stefantsova@strategy-council.com